tamamen ücretsiz mobil sohbet odaları

Mobil Chat sitelerinin günden güne önemi artıyor. Bu trende ortak olan mobil sohbet sitesi Gelhadi de, alanının en güvenilir yüzü olmak adına çalışmalarını dikkatle sürdürüyor.
Türkiye’nin her şehrinden rahatlık bağlanabilen bu siteler birçok farklı kullanım avantajını da beraberinde getiriyor.
Uygulamaların tamamen ücretsiz ve herkese açık olması da en büyük faydalarından biri olarak görülmektedir.

Mobil Sohbet Odaları için, belli başlı kullanıcıları ve odaları direkt olarak engellemek ve kaldırmak da mümkündür. Bu özel seçeneklerin tamamında tüm kullanıcılar faydalanabilir.
Forumlarda yazı okurken ya da mobil chat odalarında sohbet ederken sürekli müzik yayınları dinlemek de mümkün. Aynı zamanda radyo istek kısmına tıklanarak şarkı isteğinde bulunabilir.
Mobil sohbet hatlarına dj olarak başvuruda bulunmak da diğer seçenekler arasında yer alıyor.
Yöneticiler ile iletişime geçilerek daha önceki dj’lik deneyimleri kısa öz geçmişler ile birlikte gönderilebilir. Pop, rock, jazz gibi birden fazla müzik türünde çalan yayınlar söz konusu sitelerin çok daha eğlenceli olmasını sağlıyor.
Yöneticiler ile irtibata geçmek için iletişim kısmına tıklamak yeterli olmaktadır. Gün içerisinde ilgili kişilere geri dönüşler yapılmaktadır.

Bu online platformları aktif olarak kullanan herkesin mümkün mertebe uyması gereken kurallar mevcuttur. Kural ihlali neticesinde sistem tarafından ikaz edilebilir. Aynı kural ihlali tekrarlandığı takdirde üyelikler iptal edilir. Bu kuralların başında genel ahlak kurallarına riayet etmek gelir.
Küfürlü ve argo içerikli konuşmak kesinlikle yasaktır. Karşı cinse cinsel içerikli tekliflerde bulunmak da yasaklar arasında yer alıyor. Birbirini tekrar eden ve spam şüphesi uyandıran cümle tekrarlarından da kaçınılmalıdır.
Aynı zamanda dini ya da sportif bir takıma yönelik tezahüratlarda bulunulmamalı ve sloganlar atılmamalıdır. Irkçı davranışlar ve üyelerden birini tehdit etmek de kesinlikle yasak olup hesabın banlanmasına neden olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir